Estetik Cerrahi

MEDENLive Sağlık Grubu bünyesinde Estetik Cerrahi branşı; Kapalı Burun Ameliyatı (Kapalı Rinoplasti), Açık Burun Ameliyatı(Açık Rinoplasti), Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Erkekte Meme Küçültme (jinekomasti), Meme Rekonstrüksiyonu, Yağ Enjeksiyonu, Yüz Germe ve Boyun Germe, Kepçe Kulak Ameliyatı, Dudak Estetiği, Alın ve Kaş Kaldırma,Yağ Aldırma (Liposuction), Karın Germe, Kol ve Bacak Estetiği, Popo Ameliyatı, Genital Bölge ve Doğum Sonrası Estetiği olmak üzere 20'den fazla alanda  hizmet vermektedir.  Günümüz modern teknolojilerini hizmet verdiği her alanda kullanmaya ve alanının en iyi uzmanlarını bir araya getirmeye  özen göstermektedir.

MEDENLive Sağlık Grubu, Estetik Cerrahi alanında Medilife Beylikdüzü Hastanesi, Medilife Çapa Hastanesi, Çapa Tomoçek Radyoloji & Görüntüleme Merkezi, Özel Nisa Hastanesi, NB Kadıköy Hastanesi, Acıbadem Fulya Hastanesi ve Maslak Hastanesi olmak üzere 8 ayrı hastane ile hizmet vermektedir.

Estetik Cerrahi alanında Op. Dr. Mirza FIRAT, Op. Dr. Güncel ÖZTÜRK, Op. Dr. Kemalettin TOKSOY ve Op. Dr. Hamit Baki DURU olmak üzere 4 ayrı Estetik Cerrahi Uzmanı ile çalışmalarını sürdüren MEDENLive, Burun Estetiği (Rinoplasti), Yağ Emme (Liposuction), Yüz Germe / Alın Germe (Face Lift/ Browlift), Karın Germe (Abdominoplasti), Meme Büyütme (Augmentasyon Mamoplasti), Meme Askılama (Mastopeksi), Göz Kapakları Estetik Cerrahisi (Blefaroplasti), Lazer Lipoliz başta olmak üzere 50'nin üzerinde estetik cerrahi tedavisi ve ameliyatlarının hizmetini sunmaktadır.