Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı; Op.Dr. Dalga Dalgıçoğlu

MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. iştiraki olan MEDENLive Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mert EDEN’in profesyonel stüdyo çekimi fotoğrafıdır.
Bu görsel MEDENLive Sağlık Grubu’nun Skyport Residence Plaza Yakuplu Mahalesi Hürriyet Bulvarı No:1 Kat:12 Ofis No:133 Beylikdüzü / İstanbul PK: 34524 adresinde hizmet veren, 0 850 532 24 74 – 0 532 232 20 44 – 0 212 621 12 12 – 0 212 521 34 34 numaralı telefonlar ve https://www.medenlive.com.tr/ internet sitesi üzerinden hizmet veren MEDEN Cerrahi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.’ye ait bir fotoğraftır.

MEDENLive Sağlık Grubu Ekibinden koordinatör Op.Dr. Dalga Dalgıçoğlu’a ait profesyonel MEDEN Creative Stüdyo çekimidir.

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Mevzuatı gereğince MEDEN A.Ş. içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. Kullanıcıların bilgisayarlarından MEDEN A.Ş. / Mert EDEN telif haklı hangi şarkı, film, elektronik kitabı, fotoğraf, metin, makale ve video vb. indirdikleri dakika dakika tespit edilmektedir. İzinsiz yapılan işlemler MEDEN A.Ş. sistemi tarafından korsan olarak adlandırılan kullanıcıların IP numaraları sisteme kayıt edilmektedir. İlgili korsanın MEDEN A.Ş.’nin hangi eseri indirdiği görülerek aldığı verileri ve IP numarası tespit edilen kullanıcıya bakanlık tarafından para cezası, indirim yoğunluğuna göre de hapis cezası uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

Buraya yazacağınız E-Posta adresiniz herkese açık yayımlanmayacaktır. Required fields are marked *