MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. Hizmetleri

MEDEN A.Ş.’nin Sağlık Sektöründeki Rolü Nedir?

MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.’nin İnovatif Hizmetleri

MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. sağlık alanında faaliyet gösteren tıp merkezleri; muayenehane ve doktorların interaktif alanlardaki stratejilerini oluşturma, tedavi yöntemlerinin tanıtımı, iş analizi, sistem mimarisi, yazılım mimarilerinin oluşturulması alanlarında uzmanlaşmıştır.

MEDEN A.Ş’nin kuruluş amacı ileri mühendislik gerektiren inovatif ve yenilikçi tedavi yöntemlerini Türkiye’de arttırarak; özgün ve uygun maliyetli sağlık hizmetlerinin verilmesine destek olmaktır. Misyonumuz Türkiye’de az bilinen tedavi yöntemlerini, interaktif alanda yaptığımız AR-GE çalışmalarıyla birleştirerek hastalarımızın ve müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

MEDEN A.Ş. en iyisini başarmak isteyenlere, iyi olmayı değil, iyi kalmayı hedefleyen kullanıcı dostu yazılım teknolojileri ile hedeflerine daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşma imkanı tanımaktadır. Yazılım mimarı olmasının yanı sıra telekomünikasyon alanında teknolojik hizmet sunabilme kabiliyeti, küresel pazara yönelik algoritmik tabanlı iş çözücüleri ile müşterilerine çok yönlü bir ürün ve hizmet yelpazesi ile destek olmayı amaçlamaktadır.

Faaliyetini, bünyesinde çalışan 27 personel ile birlikte İstanbul’un Beylikdüzü ilçesindeki 3 ofisinde sürdürmekte olan MEDEN A.Ş.’nin AR-GE ofisi Skyport Plaza’da, Sağlık Ofisi yine Skyport Plaza’da Operasyon Merkezi ise Ginza Plaza’da bulunmaktadır.

MEDEN A.Ş. hali hazırda düzenli olarak 7 doktor, 3 hastane ve 2 muayenehane ile aktif olarak iş ortaklığı yapmaktadır. Bu çerçevede; İsrail’de Caesarea Sanayi Parkı’nda son teknoloji tıbbi cihazları üreten en büyük tıbbi cihaz üreticilerinden biri olan neoV şirketiyle anlaşma yapılmıştır. Anlaşma neticesinde ‘Neo-Laser’ cihazları aracısız ve güvenli bir şekilde tedarik edilerek ülkemize getirilmesi için son aşamaya gelinmiştir. Kıl dönmesi, hemoroid tedavilerinde dünya çapında üne sahip ileri bir teknoloji olan Neo Laser cihazının ticari marka kullanım hakkının alınması için gerekli yasal işlemler tamamlanmıştır.

Bununla birlikte; ameliyatsız, diyetsiz ve güvenli kilo kontrol sistemi olarak bilinen Spatz3 Mide Balonu’nun ameliyatsız, diyetsiz ve güvenli kilo kontrol sistemi olarak bilinmesini sağlayan, Türkiye kullanımı hakkında hem hastalar hem de hekimler nezdinde bilgilendirme faaliyeti yürütülmüş, ürünün yurt çapında tanıtımı ve yaygınlaştırılması çalışmaları başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Bir cevap yazın

Buraya yazacağınız E-Posta adresiniz herkese açık yayımlanmayacaktır. Required fields are marked *

Arama

+

DOKTORUNUZA ÜCRETSİZ MUAYENE

HEMEN Formu doldurun!

OLABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Randevunuzu oluşturmak için arayalım!

Content Protection by DMCA.com