MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. Çalışmaları

MEDEN A.Ş. Hemoroid Tedavisi Başarısı

MEDEN A.Ş. Hemoroid Tedavisi başarısı çalıştığı genel cerrahi uzmanlarının Hemoroid tedavisini neoLaser, Smart lazer vb. Türkiye’de tanınmayan  teknolojilere atırım yaparak

iş ortaklığı sağlamasıyla başlamıştır. MEDEN A.Ş. AR-GE çalışmaları neticesinde, son teknoloji yöntemlerin en önemli özelliğinin out-patient yani ameliyat sonrası birkaç saat içerisinde hastanın taburcu edilebilmesi, böylece hasta odalarının ve ameliyathanelerin daha efektif kullanılmasına fırsat yaratılabilmesi gibi avantajları olan bir yöntem haline getirilmiştir. Daha ayrıntılı incelemeler ve tecrübeler sonucunda hekimlerin bu avantajı, teknolojik altyapıdan değil, kendilerine ait özel bir sistem olarak aktarması sebebiyle hastaları yönlendirdiğini farketmiş bulunmaktayız. Bunun teknolojik altyapılara yaptığımız yatırım ve Sağlık Bakanlığı çalışmalarımız için dezavantaja dönüştüğünü farkettik. Bu dezavantaj ise, cihazlarımızla operasyonları gerçekleştiren hekimlerin, kullandıkları cihazları gizleyerek sadece hekime özel bir tedavi yöntemi gibi açıklanması vb. açıklamaları sebebiyle olduğunu tespit ettik. Böylece en yüksek teknolojilere sahip olduğu için hekimi tercih eden hastalarımızın hekimlerin müdahale yöntemlerinden sonra başarının FDA onaylı teknolojilerin değil, kendi özel yöntemlerine ait olduğunu göstermeleri sonucunda olduğunu ifade ettmelerinin sonuçları ile karşı karşıya kaldık.

Son 5 ay içerisinde MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. olarak yaptığımız reklam çalışmalarıyla 9.307 hasta tedavi hakkında bilgilendirilmiş ve 1.146 randevu oluşturulmuştur. Randevu alınan hastaların 586 tanesine Part-Time çalıştığı hastanesine gönderilerek doktor görüşmesi sağlanmıştır. Randevuya gelen hastalarımızın 269 tanesine uygulama yapılmış ve başarılı bir sonuç alınmıştır.

Çalışmalara başladığımız Temmuz ayında 14 uygulama yapılmasına karşılık Kasım ayında bu rakam 92’ye ulaşmıştır. Bu başarımızı, her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz inovatif mühendislik raporlarına, koordinatör eğitimlerine, performans takip ve kontrol yazılımlarımıza borçluyuz.

Tarafsız raporlamalar incelendiğinde randevularımızı ameliyata dönüştürme yüzdemiz her ay dikkat çekici bir artış göstermektedir. Bu oranın yükselmesini hastalarımızın randevu almalarından uygulama aşamasına kadar geçirdikleri süreç yönetimine ve kullanılan tedavilerden ne kadar memnun kaldığına bağlamaktayız.

Alınan randevuların başarılı olarak sonuçlanma oranını arttırmamızı, aynı şekilde tedavi teknolojilerine, hastalarımızın randevu aldıktan sonra yaptığı araştırmalarda; interaktif ve destekleyici çalışmalara bağlıdır.

Bir cevap yazın

Buraya yazacağınız E-Posta adresiniz herkese açık yayımlanmayacaktır. Required fields are marked *

Arama

+

DOKTORUNUZA ÜCRETSİZ MUAYENE

HEMEN Formu doldurun!

OLABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Randevunuzu oluşturmak için arayalım!

Content Protection by DMCA.com