5 Dakikada Lazerle Hemoroid (Basur) Tedavisi Gökmen Öztürk

Hemen ücretsiz muayene olabileceğinizi biliyor muydunuz?

SAĞLIĞINIZ İÇİN BURADAYIZ.

Ameliyatsız basur tedavisi için ücretsiz randevu alabilirsiniz!

5 dk'da Lazerle Hemoroid Tedavisiyle Tanıştınız mı?

NEOLaser, Smart Lazer teknolojisiyle sadece 5 dakikada Hemoroid & Anorektal tedavisiyle tanıştınız mı? NEOLaser gelişmiş ülkelerde güvenle kullanılan gelişmiş FDA onaylı bir teknolojidir. Lokal anesteziyle 5 dakikada uygulanır. Uygulama sonrası pansuman veya ilaç tedavisine ihtiyaç duyulmamaktadır. İşlemden sonra normal hayatınıza devam edebilirsiniz.

Hemoroid tedavisinde Türkiye’nin en tecrübeli hekimlerinden birisi olan Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Op. Dr. Gökmen ÖZTÜRK tarafından uygulamanmaktadır. ÖZTÜRK, 1998 yılında İtalya’da 6 ay Prof. Dr. Antonio Longo’nın yanında eğitim almıştır. Longo yöntemi ile hemoroid tedavisini ve 2014 yılında Türkiye’de ilk defa lazer ve NEOLaser cerrahisini uygulayan hekimlerden bir tanesidir.

ÖZTÜRK, 2006 yılında İtalya’da Roma Üniversitesinde 3,5 ay Trans Hemoroidal Doppler (THD) eğitimi almıştır. NEOLaser, Trans Hemoroidal Doppler (THD), Longo ve Lazer ile basur tedavilerini 2000 yılında beri istikrarlı olarak uygulamaktadır. Doç. Gökmen ÖZTÜRK’ün sadece Hemoroid tedavisinde 16.000’e yaklaşan başarılı operasyonu bizzat gerçekleştirmiş olmasıyla tecrübeleriyle dikkat çekmektedir.

Ameliyat ile yapılan hemoroid tedavileri; ameliyat sonrası oluşabilecek sorunlar ve uzun süren ağrılı, sancılı  iyileşme dönemi (komplikasyon sonucu iş kaybı, ameliyat bölgesinin hassaslığı, büyük abdestin tutulamaması gibi) yüzünden, istenilmeyen ve en son başvurulan çare olmuştur. NeoLaser tekniği ile uygulanan ameliyatsız tedavilerden önce, hastalar cerrahi işlemler yerine; bitkisel ve hatta kulaktan dolma çözümler dahil tüm yolları denemektedirler. Bu süre içerisinde hemoroid sürekli olarak ilerleyerek, yaşam konforunu tamamen bozacak hale gelen bir rahatsızlıktır. Son çare olarak başvurulan cerrahi yaklaşımlar öncesi hasta, hekim karşına hemoroidin en ilerlemiş hali ile gelir. Oysaki günümüzde korkutan ve iyileşme sürecini uzatan tedavi yöntemlerinin yerini modern teknolojiler almıştır. Hemoroid hastaları; NeoLaser tekniği ile artık hemoroid fark edildiği anda, 4. safhaya ulaşmadan, anestezi olmadan, klinik şartlarında ve  hiç ağrı hissetmeden  uygulama olabilirler. En önemlisi de uygulama sonrası yürüyerek günlük faaliyetlerine dönebilecek oluşlarıdır.

NeoLaserle Hemoroid tedavisinde; hemoroid dokusu, özel olarak geliştirilmiş kızılötesi ışınla, doku kökünden başlanarak pıhtılaştırılır ve büzüştürülür. Bu şekilde damar üzerinde şişmiş olan basur memesinin tamamen sönmesi sağlanır. Bu işlemler sırasında hemen hemen hiç bir yan etki gözlenmez ve lokal anestezi uygulanarak ağrısız gerçekleşir. NeoLaser ile yapılan uygulamada kesi işlemi olmadığı için dokularda yara ve makatta darlık oluşmaz. Kesi işlemi olmaması ve işlemin yapıldığı yerde duyu sinirleri olmadığı için genel anesteziye gerek yoktur. Bu işlem bir kaç dakika sürer ve ağrı, sancı hissedilmez. Özelikle iç hemoroid ve safha 1-3 hemoroidler de NeoLaser teknolojisi ile hastanede yatmaya gerek kalmadan, günlük yaşantınıza ara vermeden hemoroid sorunundan kurtulabilirsiniz.

MEDENLive’ın hasta destek sistemi aracılığı ile bizimle iletişime geçerek, hastalığınızla ilgili bilmek istediğiniz tüm tıbbi bilgilere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz randevunuzu uzman hasta danışmanlarımız sizin için planlayabilir.

Ameliyatsız Hemoroid (Basur) NeoLaser tedavisi; hemoroid rahatsızlığı olan, safha 1-3 arasında hastalarda en iyi sonucu veren bir yöntemdir. Hemoroid hastalığında en önemli sorun tedavinin geciktirilmesi olmaktadır. Bunun en büyük sebebi rahatsızlığın olduğu bölgenin hassaslığı ve cerrahi işlemlerin iyileşme süresinin uzunluğudur. Yaşam kalitesini düşüren hemoroid hastalığına sahip olanlar, Neolaser tekniği ile artık genel anestezi gerek duymadan aynı gün uygulama olup günlük hayatına devam edebilmektedir.

Ameliyatsız hemoroid (Basur) NeoLaser tedavisinde, fiyatları etkileyen en önemli konu; hemoroidin tespiti ve safhasının belirlenmesi sırasında uygulanan muayene çeşitleridir. Rutin muayene işlemleri dışında uygulanacak olan; kolonoskopi, analoskopi, ultrason ve diğer cihazlarla yapılacak muayene çeşitleri fiyatı direkt etkilemektedir. NeoLaser ile ameliyatsız tedavi sigortalı hastalarda yaklaşık 1500-2500 tl arasında değişmektedir. Sizin için doğru tanının konulması ve uygulanacak tekniğin belirlenmesi için, ücretsiz olarak muayene olmanız yeterli olacaktır.

Öncesi ve sonrası fotoğraflarının yayınlanması için yasal olarak hastanın izni gerekmektedir. Doktorunuzdan talep ederek, doktorunuzun daha önce yapmış olduğu ameliyatlarla ilgili görseller görebilmeniz mümkündür.

RANDEVU ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Bizi arayarak hemen ücretsiz randevunuzu alabilirsiniz.

İHTİYACINIZ OLDUĞU HER AN YANINIZDAYIZ!

Sorularınız mı var? Hemen sıkça sorulan sorular sayfamızı inceleyin!

Uyarı: Hastaların hangi uygulama veya tedaviye uygun olduğu, konusunda uzman MEDENLive doktorlarının detaylı muayenesinden sonra karar verilmektedir.  MEDENLive hekimleri, hastaların kendisine uygun olan operasyon veya uygulama hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgilendirmektedir. Uygulama veya ameliyatlardan sonraki etkiler hastaların bünyesine göre değişiklik göstermektedir. Uygulama olan bir hasta, hekim tavsiyelerine tam olarak uymalıdır.