Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı; Op.Dr. Dalga Dalgıçoğlu

Op.Dr. Dalga Dalgıçoğlu

Op. Dr. Dalga Dalgıçoğlu

Fakültesi

Avrasya Üniversitesi

Tıbbi Birimler

Psikoloji

Uzmanlık

Psikoloji Birimi

Unvanı

Psikolog

Türkiye’nin alanında en yetenekli psikologlarından biri olan, Zeynep Hacıahmetoğlu 22.06.1994 Trabzon doğumludur. Avrasya Üniversitesi Psikoloji Bölümünündeki eğitim hayatını başarı ile tamamlamıştır.

  • Genel Psikoloji
  • Sporcu Beslenmesi Okul Öncesi Dönemde Beslenme
  • Evlilik ve Aile danışmanlığı

Psikolojinin bir toplumun en önemli yapı taşlarından olduğunun bilincinden hareketle; Rize Devlet Hastanesinde Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde, Psikoloji alanındaki etkin çalışmalarını sürdürmüştür.

Her daim alanında yenilenme ve kendini geliştirme arzusu ile Psikoloji alanında yüksek lisans çalışmalarına başlamıştır. Ailenin toplum için öneminden hareketle; evlilik ve aile danışmanlığı alanındaki bilgi ve birikimlerini hastalarına etkin bir biçimde yansıtmaktadır.

Psikolog Zeynep Hacıahmetoğlu'nun katıldığı eğitimleri bir kısmı

Katıldığı Eğitimler

1) Kariyer Sokağı – Diksiyon,Profesyonel İletişim,Hitabet Sanatı Sertifikası  15.12.2013

2) Apamer Aktüel Psikolojik Araştırmalar ve Eğitim Merkezi – 16 saatlik Psikolojik Testler Eğitimi  19.03.2017

3)Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü – 64 saatlik Diksiyon kursu  21.03.2017

Psikolog Zeynep Hacıahmetoğlu'nun katıldığı eğitimlerin bir kısmı

Katıldığı Eğitimler

Karar verme sürecinde size yardımcı olacak “Hastalıkta ve Sağlıkta” yayımlarımızla ameliyata hazırlanma ve ameliyat sonrasında karşılaşacağınız süreçleri en kapsamlı şekilde size rehberlik edecek bir kaynak kullanabilirsiniz.

MEDENLive ile yapılan çalışmalarla Hasta Eğitim Koordinatörlerimizin yaşam standartlarınızı düzenlemenize yardımcı olmak için gerekli ipuçları ve tıp dilinden uzak, anlaşılır önerili ile hedefinize doğru, güvenli ve en kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.
Özel Facebook destek grubumuzda çevrimiçi olarak hasta desteği verilecektir.
Ameliyatınız baştan sona, havaalanı, hastane ve otel arasında tam servis ulaşımı sağlanır.

Psikolog Zeynep Hacıahmetoğlu'nun prensiplerini bilmelisiniz.

Deneyim & Prensipleri

Hacıahmetoğlu, mesleğini her zaman hasta ruh sağlığı ve  hastanın güveni üzerine entegre etmiştir. Kişilerin yaşadığı zor süreçleri en iyi şekilde analiz ederek, hastaları ile kurduğu güven bağı sayesinde birçok hastasının sağlığına kavuşmasını sağlamıştır.

Psikolog Zeynep Hacıahmetoğlu'nun Ücret Prenspileri

Maddiyatın Sağlıkta Yeri Yok

Psikolog Zeynep Hacıahmetoğlu’nun başlıca kriteri her zaman hastalarının sağlığına en hızlı ve güvenli biçimde kavuşması olmuştur. Minimum ücret politikası ile yürüttüğü çalışmalarını maksimum performans alma noktasını odak alarak sürdürmektedir. Her zaman Psikolog Zeynep Hacıahmetoğlu önceliğini; sağlık alanındaki gelişmeleri takip ederek, hastalarını en iyi şekilde yönlendirme yoluna vermiştir. Bu doğrultuda oluşturduğu hizmet politikası ile hastalarına ihtiyaçları olan tedaviyi sunmak başlıca önceliğidir.

Doktorunuza 24 saat ulaşabilmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Psikolog Zeynep Hacıahmetoğlu ile İletişim

Gece geç saatlerde veya hafta sonu dahi hastalarına hizmet veren MEDENLive ekibi acil durumlarda Sayitoğlu’nun hemen müdahale edebilmesi için gerekli operasyonel faliyetleri başlatabilecek donanıma sahiptir. Dil engellerini bir kenara kaldıran  Ozan Sayitoğlu,  ileri seviyede İngilizce, Fransızca, Rusça ve Arapça hizmet veren MEDENLive ekibiyle her konuda profesyonel destek vermektedir. “Hastalıkta ve Sağlıkta” bölümümüz ve ekibimizle sürekli iletişim kurarak operasyonların öncesi ve sonrasında tüm sorularınıza yanıt bulmanızı sağlamak için hizmet vermektedir.

Her alan ve mecradan iletişim konforunu yaşadınız mı?

360° Derece İletişim

MEDENLive ekibiyle yürütülen profesyonel çalışma ile Tescilli 360° hasta danışmanlığı sistemiyle tamamen ücretsiz olarak tüm ihtiyaçlarınıza çevrimiçi karşılayabileceğinizi biliyor muydunuz?