Dr. Ozan SAYİTOĞLU

Dr. Ozan Sayitoğlu

Tıp Fakültesi

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi

Tıbbi Birimler

Mezoterapi, Kaş, Saç ve Sakal Ekimi, Ameliyatsız Estetik, Hacamat, PRP, Sülük Tedavisi, Kalıcı Makyaj

Uzmanlık

Medikal Estetik

Unvanı

Pratisyen Doktor

Medikal Estetik üzerine Türkiye’nin en yetenekli hekimlerinden biri olan Dr. Ozan Sayitoğlu, 10.02.1984 Hatay doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini yurt dışında tamamlamasının ardından tıp eğitimi için Türkiye’ye geri dönmüştür. 2007 yılında eğitim hayatına başladığı Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2013 yılında başarı ile mezun olmuştur. Her zaman yenilenme ve alanında ilerleme arzusu ile Fransa’da medikal estetik üzerine eğitimlere katılmıştır.

 • Mezoterapi
 • Dermaroller
 • Gözaltı Işık Dolgusu
 • PRP
 • Kaş, Saç ve Sakal Ekimi
 • Hacamat
 • Sülük Tedavisi
 • Aquafilling

Dr. Ozan Sayitoğlu tıp eğitimini tamamlamasının ardından 2014 yılında Elazığ Eğitim Araştırma Hastahanesinde çalışma hayatına başlamıştır. Ardından Özel Bayrampaşa Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev almıştır. Şuan da ise Bağcılar Medilife’da çalışma hayatını istikrarlı bir biçimde sürdürmektedir. Türkiye’de hızla gelişen bir alan olan Ameliyatsız Estetik branşında, kendisini sürekli geliştiren Ozan Sayitoğlu, yüzlerce başarılı işlem gerçekleştirmiştir. Hastalarının istek ve arzularını en iyi biçimde analiz edip, onları en doğru tedavi yöntemi ile buluşturmayı hedefleyen, Sayitoğlu’nun, Türkiye’nin en başarılı ameliyatsız estetik uzmanlarından biri olması tesadüf değildir.

Doc. Dr. Gökmen ÖZTÜRK'ün katıldığı eğitimleri bir kısmı

Katıldığı Eğitimler

 • Mezoterapi
 • Prp
 • Saç, kaş, sakal ekimi
 • Dermaroller
 • Kalıcı Makyaj

Dr. Ozan Sayitoğlu'nun katıldığı eğitimlerin bir kısmı

Katıldığı Eğitimler

Karar verme sürecinde size yardımcı olacak “Hastalıkta ve Sağlıkta” yayımlarımızla ameliyata hazırlanma ve ameliyat sonrasında karşılaşacağınız süreçleri en kapsamlı şekilde size rehberlik edecek bir kaynak kullanabilirsiniz.

MEDENLive ile yapılan çalışmalarla Hasta Eğitim Koordinatörlerimizin yaşam standartlarınızı düzenlemenize yardımcı olmak için gerekli ipuçları ve tıp dilinden uzak, anlaşılır önerili ile hedefinize doğru, güvenli ve en kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.
Özel Facebook destek grubumuzda çevrimiçi olarak hasta desteği verilecektir.
Ameliyatınız baştan sona, havaalanı, hastane ve otel arasında tam servis ulaşımı sağlanır.

Dr. Ozan Sayitoğlu'nun prensiplerini bilmelisiniz.

Deneyim & Prensipleri

Sayitoğlu, mesleğini sürdürdüğü tüm yıllar boyunca, sayısız başarılı operasyona imza atmasının yanında, branşının gerekliliği olan sürekli yenileme ve gelişme adına çalışmalarını sürdürmektedir. Dolgu, mezoterapi, aquafilling gibi modern yöntemlerin yanı sıra sülük ve hacamat gibi geleneksel tamamlayıcı tıp alanlarında da eğitimler alarak, hastalarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanıma sahip olmuştur.

Dr. Ozan Sayitoğlu'nun Ücret Prenspileri

Maddiyatın Sağlıkta Yeri Yok

Dr. Ozan Sayitoğlu’nun başlıca kriteri her zaman kişi ihtiyaçları olmuştur. Minimum ücret politikası ile yürüttüğü çalışmalarını maksimum performans alma noktasını odak alarak sürdürmektedir. Her zaman hekim kimliği ile hareket eden Sayitoğlu önceliğini; gelişmeye, dönüşmeye ve hasta sağlığına vermektedir. Bu doğrultuda oluşturduğu hizmet politikası ile hastalarına ihtiyaçları olan tedaviyi sunmak başlıca önceliğidir.

Doktorunuza 24 saat ulaşabilmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Dr. Ozan Sayitoğlu ile İletişim

Gece geç saatlerde veya hafta sonu dahi hastalarına hizmet veren MEDENLive ekibi acil durumlarda Sayitoğlu’nun hemen müdahale edebilmesi için gerekli operasyonel faliyetleri başlatabilecek donanıma sahiptir. Dil engellerini bir kenara kaldıran  Ozan Sayitoğlu,  ileri seviyede İngilizce, Fransızca, Rusça ve Arapça hizmet veren MEDENLive ekibiyle her konuda profesyonel destek vermektedir. “Hastalıkta ve Sağlıkta” bölümümüz ve ekibimizle sürekli iletişim kurarak operasyonların öncesi ve sonrasında tüm sorularınıza yanıt bulmanızı sağlamak için hizmet vermektedir.

Her alan ve mecradan iletişim konforunu yaşadınız mı?

360° Derece İletişim

MEDENLive ekibiyle yürütülen profesyonel çalışma ile Tescilli 360° hasta danışmanlığı sistemiyle tamamen ücretsiz olarak tüm ihtiyaçlarınıza çevrimiçi karşılayabileceğinizi biliyor muydunuz?