Doç. Dr. Gökmen Öztürk

Genel Cerrahi Uzmanı

Tıp Fakültesi

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi

Tıbbi Birimler

Obezite , Kanser, Fıtık, Hemoroid, Laparoskopik Cerrahi

Uzmanlık

Genel Cerrahi Uzmanı

Unvanı

Yardımcı Doçent Doktor

Doç. Op. Dr Gökmen ÖZTÜRK, 15.01.1971 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise öğrenimimi İstanbul’da tamamlayan ÖZTÜRK, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak doktora eğitimini 1994 tarihinde Bursa’da tamamlamıştır. Doktora eğitiminden sonra İstanbul’a dönen ÖZTÜRK, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, asistan doktor olarak hekimlik kariyerine adım atmıştır.

 • Obezite Cerrahisi
 • Kanser Cerrahisi
 • Fıtık Cerrahisi
 • Hemoroid Cerrahisi
 • Kıl Dönmesi Cerrahisi
 • Laparoskopik Cerrahi
 • Endoskopi Hizmetleri
 • Sindirim Sistemi Cerrahisi

Asistanlık eğitimini tamamlamasının ardından 1998 yılında, Uzman Doktor unvanıyla görev almıştır. 2000 yıllarına gelindiğinde Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başasistan unvanıyla görevini istikrarlı olarak sürdürmüştür. 2000- 2006 yıllarında Trabzon Fatih Bölge Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı ve Başhekim Yardımcılığı unvanıyla doktorluk kariyerine devam etmiştir.

2006 yılından sonra Medipol Üniversitesi ve Nisa Hastanesinde Doç. Op. Dr. unvanıyla görev alan Gökmen ÖZTÜRK, aynı zamanda MEDENLive Sağlık Grubu iştirakına katılmıştır. Hekimlik alanında çok sayıda ileri düzey eğitim gören ÖZTÜRK, 2002 yılında Karadeniz bölgesinde ilk Laparoskopik Kolon Rezeksiyonu, Laparoskopik Reflü Ameliyatı, Laparoskopik Kasık Fıtığı Onarımı gibi ameliyatları başarıyla gerçekleştirmiştir.

Doc. Dr. Gökmen ÖZTÜRK'ün katıldığı eğitimleri bir kısmı

Katıldığı Eğitimler

 • Temple University Scholl of Medicine Laparascopic and Minimal İnvasive Surgery (2002)
 • European İnstitue of TeleSurgery Bariatric of Metabolic Surgery Courses (2012)
 • European İnstitue of TeleSurgery Advanced Colorectal Surgery Courses (2012)
 • Case Davinci Robotic Surgery Courses (2014)
 • Venöz Hastalıklar ve Endovasküler Cerrahi Kursu (2015)
 • Türk Kolorektal Cerrahi Derneği Üyeliği
 • Türk Cerrahi Derneği Üyeliği
 • Hepatopankreatikobilier Cerrahi Derneği Üyeliği
 • Travma ve Acil Cerrahi Derneği Üyeliği

Doc. Dr. Gökmen ÖZTÜRK'ün katıldığı eğitimleri bir kısmı

Katıldığı Eğitimler

Karar verme sürecinde size yardımcı olacak “Hastalıkta ve Sağlıkta” yayımlarımızla ameliyata hazırlanma ve ameliyat sonrasında karşılaşacağınız süreçleri en kapsamlı şekilde size rehberlik edecek bir kaynak kullanabilirsiniz.

MEDENLive ile yapılan çalışmalarla Hasta Eğitim Koordinatörlerimizin yaşam standartlarınızı düzenlemenize yardımcı olmak için gerekli ipuçları ve tıp dilinden uzak, anlaşılır önerili ile hedefinize doğru, güvenli ve en kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.
Özel Facebook destek grubumuzda çevrimiçi olarak hasta desteği verilecektir.
Ameliyatınız baştan sona, havaalanı, hastane ve otel arasında tam servis ulaşımı sağlanır.

Doc. Dr. Gökmen ÖZTÜRK'ün prensiplerini bilmelisiniz.

Deneyim & Prensipleri

Doç. Op. Dr. Gökmen Öztürk ve profesyonel ekibi ile Türkiye’yi geliştiren sağlık istihdamının öncülerinden olmuştur. Genel Cerrahi alanında sadece spesifik alanlarda değil Bariatrik Cerrahiden Hemoroid cerrahisine kadar her alanda çok başarılı ameliyatlar gerçekleştirerek branşının gereklerini yerine getirerek örnek bir profil oluşturmuştur.

Lap-Band, Gastric Sleeve ve Lap-Band Revizyon gibi prosedürler konusunda da tecrübeleriyle dikkat çekmektedir. Op. Dr. Gökmen Öztürk, her ameliyattan bir gün önce hastalarıyla görüşmek konusunda ısrarcıdır; hastalarıyla operasyonun öncesi ve sonrası konusunda ihtiyacı olacak tüm bilgileri vererek, tüm sorularını en ince ayrıntılarına kadar yanıtlayarak ilerlemektedir.

Op. Dr. Gökmen Öztürk, sağlık merkezleri, cerrahi bir kliniklerde değil, en gelişmiş teknolojiyi kullanan 70 milyon dolarlık, tam teşekküllü hastanesinde hizmet vermektedir.

Doc. Dr. Gökmen ÖZTÜRK'ün Ücret Prenspileri

Maddiyatın Sağlıkta Yeri Yok

Ne yazık ki, hekimler tecrübelerinin arttığı ölçüde hakedişlerinde aynı ölçüde bir artış gösteriyorlar. İnsanlık tarihinden bugüne kadar kutsal bir meslek olarak kabul edilen hekimlik, maddi imkanlar nedeniyle hastalarına ulaşamaması durumunun önüne geçmek için minimum ücret politikasıyla hizmetlerini sürdürmektedir.  24 yıllık bir tecrübesiyle gerçekleştirdiği 16.000’den fazla cerrahi operasyon tecrübesi bulunan ÖZTÜRK, tecrübesiyle değil hastanın ihtiyaçlarına göre mesleğini icra etmektedir.

Doktorunuza 24 saat ulaşabilmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Op. Dr. Gökmen ÖZTÜRK'le İletişim

Genel olarak eski hastalarından ekiplerini oluşturan hekimlerin aksine, Op. Dr. Gökmen Öztürk’ün konusunda uzman akademik ve tecrübeleriyle profesyonel bir ekibi vardır. Gece geç saatlerde veya hafta sonu dahi hastalarına hizmet veren MEDENLive ekibi acil durumlarda ÖZTÜRK’ün hemen müdahale edebilmesi için gerekli operasyonel faliyetleri başlatabilecek donanıma sahiptir. Dil engellerini bir kenara kaldıran ÖZTÜRK,  ileri seviyede İngilizce, Fransızca, Rusça ve Arapça hizmet veren MEDENLive ekibiyle her konuda profesyonel destek vermektedir. “Hastalıkta ve Sağlıkta” bölümümüz ve ekibimizle sürekli iletişim kurarak operasyonların öncesi ve sonrasında tüm sorularınıza yanıt bulmanızı sağlamak için hizmet vermektedir.

Her alan ve mecradan iletişim konforunu yaşadınız mı?

360° Derece İletişim

MEDENLive ekibiyle yürütülen profesyonel çalışma ile Tescilli 360° hasta danışmanlığı sistemiyle tamamen ücretsiz olarak tüm ihtiyaçlarınıza çevrimiçi karşılayabileceğinizi biliyor muydunuz?